Program

Pořádáme pravidelné a jednorázové akce pro rodiny, děti a rodiče. ​​Každý je vítán! Pojďte k nám.

LEDEN

OTEVŘENÉ HERNY (vedou dobrovolnice)

otevřeny každý čtvrtek 9.30 - 11 hod

Stále akce

Pruhované pyžamko

dobrodružné přespávání dětí v cirkusovém Domečku (obvykle pro děti od tří až čtyř let), koná se zpravidla jednou měsíčně. Aktuální akce najdete v přihlašovacím systému.


Bazar

tradiční bazar dětského oblečení, obuvi, sportovních potřeb, hraček a knížek (vždy na jaře a na podzim), Pravidla bazaru ke stažení zde. Jarní bazar plánujeme na 5. března 2022.


Otevřená herna 

volně přístupná herna v Domečku pro děti s rodiči či prarodiči (organizují cirkusové dobrovolnice), vstupné 30 Kč/rodina)

Ples

ve spolupráci s třeboradickým spolkem LíPa pořádáme již mnoho let ples s živou hudbou (obvykle v lednu)

Pruhovaný šatník

komunitní bazárek oblečení a obuvi pro dospělé (vždy v září)


Příměstské tábory

týdenní letní příměstské tábory pro menší děti (od 3 let) a pro starší děti (od 6 let) zaměřené na poznávání naší přírody a na

výtvarné a kreativní aktivity.

 
 

Program

15. 2.  9.30 hod O pejskovi a kočičce (divadlo Funfárium) - pohádka pro malé děti

v podkrovním sále Čakovického zámku

Vstupné 50 Kč. Platí se při vstupu. Vzhledem k platným opatřením můžeme povolit vstup do sálu jen dospělým, kteří budou mít potvrzení o prodělání Covid-19 v posledních 180 dnech nebo potvrzení o ukončeném očkování 2. dávkou nebo těm, kteří mají platný PCR test a jsou v procesu očkování. A všichni dospělí musí mít respirátor. Pro malé děti žádná opatření neplatí. Děkujeme za pochopení a spolupráci. A moc se těšíme na poslední letošní pohádku!

​Zápisy do kurzů na pololetí  (do konce června 2022) najdete ve webookeru od

17. 1. 2022 - zde

Nekupujte zajíce v pytli :-) a napište si o ukázkovou lekci zdarma na info@centrumcirkus.cz! Moc rádi Vám vše ukážeme a zodpovíme všechny dotazy. Těšíme se.

ples nebude plakat.jpg