top of page

​Zápis do kurzů probíhá elektronicky přes přihlašovací a náhradový systém WEBOOKER, kde také najdete všechny aktuální informace - konkrétní výši zápisného, rozvrh kurzů, nabídku volných míst a mnoho dalšího ...

 

Do všech kurzů je možné se hlásit v průběhu celého roku (pokud jsou volná místa). Kurzy však běží zpravidla v pololetních cyklech (září - leden, únor - červen). Pro zápis do kurzu od začátku cyklu, je třeba se do kurzu zapsat do konce srpna, respektive do konce ledna. Pokud si chcete zdarma a nezávazně lekci vyzkoušet, napište na info@centrumcirkus.cz

 

OMLUVY A NÁHRADY – FAQ

 

  • řádná omluva = nejpozději 8 hodin před začátkem lekce ve Webookeru = nárok na náhradní lekci

  • všechny náhradní lekce je třeba vyčerpat během aktuálního pololetí, převod lekcí do dalšího pololetí není možný

  • na čekací listinu do konkrétní lekce je třeba se zapsat ve Webookeru

  • povoleno je 5 aktivních rezervací na čekacích listinách u jednoho dítěte na jeden kurz

  • při uvolnění místa v kurzu je zájemce z čekací listiny automaticky zapsán do lekce, pouze pokud má nárok na náhradu a pokud je více než 8 hodin do začátku lekce. Pokud se místo uvolní a je méně než 8 hodin do začátku lekce, automatický zápis do lekce neproběhne. Je ale možné zapsat se ručně.

  • o automatickém zápisu přijde uživateli informace pouze emailem

  • provozní řád naleznete ve webookeru  nebo zde ke stažení

VČASNÝM OMLOUVÁNÍM LEKCÍ UMOŽŇUJETE ČERPÁNÍ NÁHRAD SOBĚ I OSTATNÍM. DĚKUJEME!

ZÁPISY DO KURZŮ NA OBDOBÍ ÚNOR - ČERVEN 2024 JSOU OTEVŘENY VE WEBOOKERU!

 

pohybové

Pohybové

ŽÍŽALKY

pro děti od 3 měsíců

Žížalky je kurz cvičení pro ležící, plazící se, ale dosud po čtyřech nelezoucí děti. Cvičí se na podložkách, s gymbally, overbally, chrastítky

a jako výborná cvičební pomůcka slouží přímo rodič!

ŠNEČCI

pro lezoucí děti

Kurz pro správně lezoucí děti, tj. jsou na obou rukách a kolenech schopné se přemisťovat v prostoru.

CVRČCI

pro  chodící děti do cca 2 let

Kurz cvičení pro samostatně (tj. nikoliv s oporou, s držením za ruku apod.) chodící děti. Cvičí se s pomůckami s podporou přítomných rodičů.

JEŠTĚRKY

pro děti od cca 2 do cca 3 let

Ještěrky pokračují ve zdokonalování celkové hrubé a jemné motoriky a začínají cvičit nejen s rodičem, ale i společně s kamarády v kurzu.

TANEČKY

pro děti od 3 let

Tanečky jsou pro všechny děti, ale zejména holčičky, které se chtějí naučit jednoduché taneční a krokové variace, rytmická cvičení a základy baletní průpravy. Tanečky doprovází spousta básniček a rytmického zpívání.

ORIENTAČNÍ BĚH

6 - 12 let

Sport pro neposedné školáky, kteří se zábavnou formou učí běhat v terénu, používat mapy a pracovat s buzolou. Součástí přípravy jsou i míčové a pohybové hry. Tréninky Orientačního běhu jsou v čakovickém parku.

Více informací také najdete zde.

FIT CVIČENÍ

pro dospělé

Fit CVIČENÍ je forma Zdravotní tělesné výchovy. Je tedy vhodné zejména jako prevence bolestí zad či kompenzace přetíženého pohybového aparátu těla. Na své si přijdou netrénovaní jedinci s oslabenými a zkrácenými svaly těla, ale i maminky, které se chtějí zdravě zpevnit po porodu (od 3. měsíce). Cviky vychází např. z programu Therapy Balantes, tzv. funkčního přístupu ke cvičení a z doporučení předních českých fyzioterapeutů. V průběhu lekce se příjemně protáhnete a posílíte zejména hluboký svalový stabilizační systém.

ŠAŠCI

pro samostatné děti od cca 3 let

Cvičení samostatných větších dětí v malé skupince bez rodičů ve velké tělocvičně. Cvičení s pomůckami, přeskoky, přelézání, opičí dráhy, míče, běhání apod. Málo dětí, hodně prostoru a pohybu.

výtvarné

Výtvarné

VÝTVARKA S PAVLOU

pro samostatné děti od 4 let

Výtvarné lekce, při kterých děti vždy kreativně zpracovávají konkrétní téma. Malují pastelkami, temperami, molitanem, korkem, zubním kartáčkem, lepí, míchají barvy a užívají si svobodu tvroby.

TVOŘENÍ S MARUŠKOU

pro děti od 4 let

Kreativní tvoření z papíru, gumy, celofánu, přírodnin, korálků, drátků, sádry...no prostě hodina tvoření pro děti od 4 let s naší Pájou, která má tolik nápadů! Každou lekci si děti vytvoří nějaký výrobek a odnesou si ho domů.

foto uvnitř

VÝTVARKA S LENKOU

pro děti od 3,5 let

Na výtvarce s dětmi malujeme barvami, učíme se míchat  barvy a vnímat i jemné odstíny barev. Budeme ale pracovat i s prstovými barvami, temperami, pastely a budeme malovat s bublinami, mramorovat papír, stříhat, lepit, pracovat s látkami a tvořit s přírodními materiály. Děti si budou vytvářet vlastní obrázky, ale i velká společná díla ve skupince. … zažijeme spolu barevné dobrodružství!

bottom of page